Jak mogę zwiększyć posiadany pakiet hostingowy?

Zakładamy dwie możliwości zmiany pakietu hostingowego na wyższy, ich wybór uzależniony jest od okresu kiedy zdecydujesz się na zmianę pakietu.

  • Jeśli zdecydujesz się na zmianę pakietu od kolejnego okresu rozliczeniowego, poinformuj o tym dział biuro, poprzez formularz dostępny na stronie pomocy. Nasz pracownik zmieni dla Ciebie pakiet od następnego okresu rozliczeniowego. Pamiętaj także, że zmiana pakietu wiąże się ze zmianą opłaty jaką należy odprowadzić za serwer. Sprawdź cenę pakietu na stronie z ofertą i wpłać odpowiednią kwotę na nasze konto.
  • Jeśli chcesz zmienić pakiet hostingowy na wyższy w czasie trwania okresu rozliczeniowego, poinformuj o tym dział biuro poprzez formularz dostępny na stronie pomocy. Nasz pracownik poinformuję Cię jaka kwotę należy dopłacić za bieżący okres rozliczeniowy. Kwota ta będzie wyliczona w zależności i stosownie od czasu pozostałego do końca okresu rozliczeniowego. Po otrzymaniu potwierdzenia, zaksięgowania wpłaty, wybrany pakiet zostanie uaktywniony na Twoim koncie.

Tagi: hosting, pakiet, pakiet hostingowy, plan, plan hostingowy, plany hostingowe, tani hosting, hosting bez limitu


Autor: Biuro Obsługi HostSol.pl

Wydrukuj ten wpis